|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.43 | 8.60 | 1.77 | 1.84 | 1.006 | 1.44 |
(+1.5) 1.66 |
(-1.5) 2.06 |
(51.5) 1.77 |
(51.5) 1.92 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(38)
|
Hovedmarkeder
(2)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(8)
|
I Alt-markeder
(17)
|
Halvlegsmarkeder
(20)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Iuventa Michalovce
2.43
|
|
Uafgjort (Draw)
8.60
|
|
Club Balonmán Atlético Guardés
1.77
|
|
Iuventa Michalovce Eller uafgjort (draw)
1.84
|
|
Iuventa Michalovce Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.006
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.44
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kamp Med Handicap
|
| Iuventa Michalovce | Club Balonmán Atlético Guardés |
|---|---|
|
(-1.0)
2.66
|
(+1.0)
1.37
|
|
(0)
2.15
|
(0)
1.58
|
|
(+1.0)
1.78
|
(-1.0)
1.88
|
|
(+1.5)
1.66
|
(-1.5)
2.06
|
|
(+2.0)
1.533
|
(-2.0)
2.27
|
|
(+2.5)
1.46
|
(-2.5)
2.41
|
|
(+3.0)
1.36
|
(-3.0)
2.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(50.0)
2.10
|
(50.0)
1.59
|
|
(50.5)
1.96
|
(50.5)
1.70
|
|
(51.0)
1.86
|
(51.0)
1.80
|
|
(51.5)
1.77
|
(51.5)
1.92
|
|
(52.0)
1.66
|
(52.0)
2.04
|
|
(52.5)
1.58
|
(52.5)
2.15
|
|
(53.0)
1.49
|
(53.0)
2.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Iuventa Michalovce)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(24.5)
2.03
|
(24.5)
1.666
|
|
(25.0)
1.85
|
(25.0)
1.83
|
|
(25.5)
1.69
|
(25.5)
2.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Balonmán Atlético Guardés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(25.5)
2.01
|
(25.5)
1.68
|
|
(26.0)
1.84
|
(26.0)
1.84
|
|
(26.5)
1.68
|
(26.5)
2.01
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Iuventa Michalovce
2.29
|
|
Uafgjort (Draw)
7.50
|
|
Club Balonmán Atlético Guardés
1.85
|
|
Iuventa Michalovce Eller uafgjort (draw)
1.76
|
|
Iuventa Michalovce Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.024
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.49
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
1. Halvleg Med Handicap
|
| Iuventa Michalovce | Club Balonmán Atlético Guardés |
|---|---|
|
(0)
2.04
|
(0)
1.66
|
|
(+1.5)
1.54
|
(-1.5)
2.28
|
|
(+2.5)
1.333
|
(-2.5)
2.91
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt I 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(23.5)
2.34
|
(23.5)
1.50
|
|
(24.5)
1.95
|
(24.5)
1.74
|
|
(25.5)
1.66
|
(25.5)
2.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Halvleg
|
|
Iuventa Michalovce
2.23
|
|
Uafgjort (Draw)
7.20
|
|
Club Balonmán Atlético Guardés
1.909
|
|
Iuventa Michalovce Eller uafgjort (draw)
1.71
|
|
Iuventa Michalovce Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.029
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.51
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
2. Halvleg Med Handicap
|
| Iuventa Michalovce | Club Balonmán Atlético Guardés |
|---|---|
|
(0)
1.97
|
(0)
1.71
|
|
(+1.5)
1.50
|
(-1.5)
2.375
|
|
(+2.5)
1.31
|
(-2.5)
3.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt I 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(24.5)
2.40
|
(24.5)
1.48
|
|
(25.5)
1.99
|
(25.5)
1.71
|
|
(26.5)
1.69
|
(26.5)
2.00
|